O nas

Jesteśmy

Szybcy

Załóż się. Daj tylko nam swoją nieruchomość do sprzedaży na 3 miesiące, jeśli nie uda nam się jej sprzedać w tym czasie nasze wynagrodzenie obniżymy o 50%.

Kreatywni

Po pierwsze... No co ty, naprawdę myślałeś, że zdradzimy nasze zawodowe tajemnice.

Kompleksowi

Jeśli sprzedajesz lub kupujesz nieruchomość to możliwe, że potrzebujesz: Prawnika, Ekipy remontowej, Sprzątaczki, Dekoratorki, Specjalisty ds. reklamy, Firmy przeprowadzkowej itd. I długiego urlopu by to wszystko ogarnąć, lub po prostu potrzebujesz tylko nas.

Skuteczni

Chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze – możesz na nas polegać, bo liczby nie kłamią w nieruchomościach działamy od 2006 roku.

concept-heading-about-2-1920x780
Podstawą naszego działania jest profesjonalizm, oparty na terminowości, rzetelności i uczciwości. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i dążymy do sukcesu Naszego i Waszego.
Bezpieczeństwo

Poparta wiedzą, dokładnością i 16 letnim doświadczeniem, pozwalającym oszacować grożące niebezpieczeństwa. Ubezpieczenie OC w wysokości 500 000 EUR - też nie jest tu bez znaczenia.

Indywidualizm

Każda nieruchomość i każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania, my to wiemy i rozumiemy. Dlatego jesteśmy elastyczni i zawsze dyskretni.

Współpraca

Współpracujemy z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Przynależąc do PFRN. I fachowcami, którzy są mistrzami w swojej dziedzinie. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my postaramy się to zrealizować.

Piękno

Chcemy poprzez nieruchomości wnieść radość i piękno do Twojego życia, starając się zachować balans pomiędzy unikatowością a funkcjonalizmem.

concept-heading-about-3-1920x780
Zespół
Izabella Kallas

Architekt

portrety_16 (1)
Monika Modrzyńska

Agent Nieruchomości

agnieszka-wojtkowiak
Agnieszka Wojtkowiak

Fotograf

IMG-2417
Janusz Szajtauer

Pośrednik / Doradca Techniczny

Nasz zespół tworzą udzie wykształceni o niesamowitej osobowości, pełni pasji, zaangażowani i twórczy.

Są po prostu fantastyczni, warto ich poznać, więc może nas odwiedzisz i wypijemy razem kawę i porozmawiamy o nieruchomościach :-) a może chcesz do nas dołączyć też zapraszamy.

Współpraca

Poszukujemy

Do Naszego zespołu poszukujemy doświadczonych architektów.